Sarımsak Saçlarınıza İyi Gelecek

Saç dökülmesine karşı etkili doğal çözüm arayanlar için kokusuz sarımsak şampuanı faydaları ve daha fazlası blog yazımızda!

Anavatanı Asya olan Sarımsak bitkisi, sofralarımıza tat katmakla birlikte vücut sağlığımız için de hayati önem taşımaktadır. Eski çağlarda bile ciddi hastalıkların tedavisinde kullanılan sarımsak, bugün de doğal içeriği korunarak şampuanlarımızda bulunmakta ve saç sağlığımızı olumlu etkilemektedir. Saç dökülmesine, kırılan veya yıpranan saçlara ve saçların parlaklığına kadar birçok saç sağlığı problemine birebir olan sarımsak, sarımsaklı şampuan olarak da kullanılabilir. Bioblas Sarımsak Şampuanı işte tam da bu yüzden sizler için özel olarak üretildi.

Sarımsak Şampuanı Faydaları

Sarımsak şampuanının faydaları saymak ile bitmez. Çevresel faktörlü saç dökülmesi sorununu ciddi oranda azaltabilir, saç dökülmesine karşı güçlü bir silah olur. İçinde sarımsak bulunan dökülme karşıtı sarımsak şampuanı ile saç dökülme sorununa karşı çözüm bulabilirsiniz. Sadece dökülme mi? Onarıcı bakım şampuanı; dökülmeye karşı etkili olduğu gibi, zayıflamış köklerin yeni saç olarak tekrar çıkmasına yardımcı olur.

Ayrıca içeriğinde bulunan organik içerikli serum, saçın dayanıklılığını arttırdığı gibi saçınıza parlaklık katar ve canlandırır. Organik serum, saçınızda bulunan ve gözler görülmeyen bakterilerin antioksidan ve antibiyotik özelliği sayesinde yok olmasını sağlar. Bir bakım şampuanı, her şeyden önce saçınıza gerçek anlamıyla iyi gelmeli, kolayca kırılan saçların yerini dayanıklı saçlar almalı, saçınızı ölü derilerden kurtararak yeni saçların çıkmasını sağlamalıdır. İşte Bioblas bitkisel şampuan, insanların bu ortak şikayetlerine çözüm olmak için var.

Bioblas, sarımsağın doğal yapısını da korur. Doğanın bize sunduğu nadide bir madde olan sarımsağın bütün faydalarını saçlarınıza tesir ederken aynı zamanda bunu yaklaşık 1 ay gibi kısa bir zamanda gözle görülür şekilde yapar.

Öyleyse kendinize sorun, saçlarınızdan memnun musunuz? Saçlarınızın parlaklığı sizi tatmin etmiyor mu? Saçlarınızın daha canlı olması gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Saçlarınız dökülüyor mu? Dökülmeye bir çare bulamıyor musunuz? Saçlarım dökülüyor, ne yapmalıyım diye düşünüyor musunuz? İşte bu soruların cevapları, Bioblas Sarımsaklı Şampuan içinde saklı. Organik serum ile desteklenmiş özel sarımsak formülü ile hem saç şikayetlerinizden kurtulacak hem de sarımsağın gücünü saçınızda hissedeceksiniz. Sarımsak, saçlarınıza iyi gelecek.

 

 

 

 

YAZIYI OKUYANLAR BU ÜRÜNLERİ İNCELEDİ

YAZIYI OKUYANLAR BU YAZILARI DA OKUDU

Saça Doğal Bakım

Hangi yağlar saça iyi gelir ve bu yağların özellikleri nelerdir?

Argan Yağının Saça Faydaları

Natürel bakımın en sık tercih edilen ürünü argan yağının saça kazandırdığı sağlıklı ve doğal görünümün sırrı nedir?

Zeytinyağı Şampuanı ile Saç Bakımı

Doğanın nimetlerinden zeytinyağının saçlar üzerindeki besleyici etkisi ile yıpranmış saçlarınızı eski haline getirebilirsiniz. Saçtaki nem oranını kontrol eden zeytinyağı şampuanı ile dolgun ve ışıldayıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Işıltılı Saçlar İçin Öneriler

Sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Doğal yollardan besin kaynakları ile elde edebileceğiniz ışıltılı saçlara, Bioblas'ın saç bakım ürünleri ile de hızlı ve kolayca ulaşabilirsiniz. Parlak saçlar için ne yapmalı diye düşünmeden tavsiyelerimize göz atın.

Kıvırcık Saçlar İçin Saç Kremi Kullanımı

Saçlar dış görünüşümüzün en önemli parçası. Bu nedenle saç ve saç sağlığında yaşanan problemlerin doğrudan psikolojik bozukluklara yol açtığı, iş ve sosyal hayatı olumsuz etkilediği görülür. Kadın erkek pek çok kişi saçlarına farklı bir şekil vererek dış görünüşünü tamamlamak ya da değiştirmek ister...

Organik Şampuan Hakkında Her Şey

Organik şampuan, doğal bitkiler ve organik ekstreler kullanılarak elde edilen, buna ilaveten temizleyici, köpürtücü, yumuşatıcı ve raf ömrünü uzatıcı baz kimyasallarına sahip şampuan türüdür. Bu tip şampuanların organik sertifikasına sahip olması gerekir. Genel olarak bu tip şampuanların ambalajında organik olma yüzdeleri belirtilir. %60 ile %100 arası değere sahip olan şampuanlar organik şampuan sınıfına girmektedir. 

Isırgan Otu Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Doğal yağlar, çoğu kişinin saç bakım rutininde yer almaktadır. Saçlara ekstra canlılık ve parlaklık katan, saçın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayan doğal yağlardan biriside ısırgan otu yağıdır. Saça faydaları saymakla bitmeyen ısırgan otu yağını ve faydalarını birlikte inceleyelim.

Ginseng Saç Sağlığını Nasıl Etkiler?

Çin, Kore ve Hindistan’da şifa için yıllarca kullanılan bitkilerin kralı, cennet kökü ve dünya harikası olarak adlandırılan bitki ginseng’tir. Tam adı panax ginseng olan bitki, vücudumuz için çok faydalı bir bitkidir. Bitkinin kökleri tıbbi amaçlarla sıkça kullanılmaktadır.

Saça İyi Gelen 7 Bitki

Saçlar çabuk yıpranır ve bu nedenle sağlıklı görünmesi adına iyi bakılması gerekir. Saçların daha canlı ve dolgun görünmesi için doğal yollara başvurmak mantıklıdır. Peki, saça iyi gelen bitkiler hangileridir? Birlikte inceleyelim.

Saç Tipine Göre Şampuan Seçimi

Şampuanın saç tipine göre seçilmesi oldukça önemlidir. Kuru, yağlı, normal ve karma saç tiplerine göre uygun olarak farklı ürünler üretilmektedir. Peki, hangi saç tipine hangi şampuan uygundur? Birlikte inceleyelim.

Saç Dökülmesi Neden Olur, Nasıl Engellenir?

Çok sayıda kişinin yaşadığı saç dökülmesi nedenleri incelenerek, ortadan kaldırılabilir. Saç dökülmesinden kurtulmanın yollarını deneyebilirsiniz.

Saç dökülmesinin nedenleri üzerinden hareket ederek, nedenlerinin ortadan kaldırılması ilk hedefiniz olmalıdır. Pek çok saç dökülmesi nedenleri sayılabilir. Dökülmenin ne derece olduğu, hangi durumların saç dökülmesini tetiklediği öğrenildikten sonra, saç köklerinin güçlenmesi için gereken önlemler alınabilir.

Kırık Saç Uçları ile Mücadele

Saçlarınızı kestirmek istemiyor ve saç kırıklarınıza çözüm mü bulmak istiyorsunuz. O zaman vereceğimiz tavsiyelere uyarak kırık saç uçlarınıza elveda diyin.
Öncelikle kırık saç uçları neden oluşur bunlardan bahsedelim; saçların kuru olması, kalitesiz şampuanlar, saça ısı uygulamak (fön, maşa gibi), saçı kurutmak ve kimyasal bakımlar saçları yıpratarak kurutur. Dolayısıyla saçlarımızda kuruluk ve kırıklıktan ötürü kötü bir görüntü oluşur.

Doğal Şampuan Arayanlara Yeni Botanic Oils Şampuan ve Saç Bakım ürünleri

Doğal ve organik içerikler ile saç tipinize özel hassas, yağun bakım sağlayan, organik yağ içerikli serum katkılı yeni Bioblas Botanic Oil serisi raflarda yerini aldı.

Organic yağ içerikli serum katkısı sayesinde, dış etkenlerin saçlar üzerindeki etkisini azaltır, saçları besleyerek saçın ömrünü uzatır. Saç dökülmesini engeller.

Saç dökülmesine karşı büyük yenilik, BIOBLAS PROCIYANIDIN Şampuan

BIOBLAS dünyanın en güçlü antioksidanlarından Prociyanidin ve phytovitamin&mineral katkılı bitkisel serum ile yenilendi. Üzüm çekirdeğinden elde edilen Prociyanidin serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltarak, sağlıklı saç gelişimini destekler saçın zamanla kaybettiği sağlıklı görünümü yeniden kazandırıyor.

Saç yaşam döngüsü üzerinde olumlu etkide bulunarak saçların büyüme evresinde daha uzun süre kalmasını sağlayarak, saç dökülmesini azaltır.
...