Bioblas’tan FAYDALI BİLGİLER

Yoğun Saç Dökülmesi Nedir?

Yoğun saç dökülmesi nedir? Yoğun saç dökülmesi ile karşılaşanlar için harika bir çözüm!


Yoğun Saç Dökülmesi Nedir?

 Saç dökülmesi, günümüzde alışılmış bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Mevsimsel demir eksikliği ve stres gibi değişkenlere bağlı olarak zaman zaman kişide saç dökülmeleri meydana gelebilir. Fakat mevsim geçişine, strese veya diğer değişkenlere maruz kalmadan yoğun saç dökülmesi ile karşılaşmak da olasıdır.

Bilimsel verilere göre sağlıklı bir saç derisinde ortalama 100 bin adet saç bulunur ve yetişkin bireylerde yıkanma, tarama gibi etkenlere bağlı olarak günde ortalama 100 ila 150 adet saç dökülmesi normal olarak kabul edilir. Sağlıklı bir insanda saç dökülmesi ortalama 2 ay kadar sürebilir. Yılda 3 defa tekrarlanan saç dökülmelerinin 2 ayı aşması halinde ekstra takviyelere, bakımlara yönelmek gerekebilir.

Yoğun saç dökülmesine karşı bir önlem alma vakti geldi diye düşünüyorsanız, Bioblas Forte Serum yoğun saç dökülmesine karşı etkili olarak geliştirilen özel formülü sayesinde saç derinizi canlandırmaya yardımcı olur. Saç derinizin yanı sıra, saç köklerinizi güçlendirerek, saç dökülmesine karşı saçlarınızı korur ve yeni saç oluşumu için gerekli bakımları saçlarınıza yapar.

Bioblas Forte Serum saç tellerinizi kalınlaştırır, saçlarınızı canlandırır ve saçınıza hacim, direnç kazandırır. Saç dökülmelerine karşı özel olarak geliştirilmiş Bioblas Forte Serum, flavonoidleri, vitaminleri ve mineralleri içerisinde bulundurur. Saç tellerinin güçlenmesi için gerekli olan A, B1, B2, B5, B9 vitaminlerini barındırması sayesinde saç tellerinizin güçlenmesine yardımcı olur. Bakır, Çinko, Demir ve Kalsiyum minerallari ise saçlarınızı besleyerek daha canlı, güçlü ve hacimli saçlara sahip olmanız için gerekli koşulların oluşmasında etkin rol oynar. İçeriğindeki Kemferol, Apigenin ve Mirisetin gibi flavonoidler sayesinde saç tellerinizi dış ortamdan kaynaklı oluşabilecek hasarlara karşı korur. Bioblas Forte Serum ayrıca,  Omega-6 ve Omega-9 doymamış yağ asitleri sayesinde saç dökülmelerini en aza indirme konusunda saçlarınıza, saç derinize ve saç köklerinize yardımcı olur.

YAZIYI OKUYANLAR BU ÜRÜNLERİ İNCELEDİ

YAZIYI OKUYANLAR BU YAZILARI DA OKUDU

Saç Sağlığını Bozan Alışkanlıklar Nelerdir?

Sağ sağlığını olumsuz etkileyen faktörler nelerdir?

Saç Dökülmesi Neden Olur, Nasıl Engellenir?

Çok sayıda kişinin yaşadığı saç dökülmesi nedenleri incelenerek, ortadan kaldırılabilir. Saç dökülmesinden kurtulmanın yollarını deneyebilirsiniz.

Saç dökülmesinin nedenleri üzerinden hareket ederek, nedenlerinin ortadan kaldırılması ilk hedefiniz olmalıdır. Pek çok saç dökülmesi nedenleri sayılabilir. Dökülmenin ne derece olduğu, hangi durumların saç dökülmesini tetiklediği öğrenildikten sonra, saç köklerinin güçlenmesi için gereken önlemler alınabilir.

Saç dökülmesine karşı büyük yenilik, BIOBLAS PROCIYANIDIN Şampuan

BIOBLAS dünyanın en güçlü antioksidanlarından Prociyanidin ve phytovitamin&mineral katkılı bitkisel serum ile yenilendi. Üzüm çekirdeğinden elde edilen Prociyanidin serbest radikallerin zararlı etkilerini azaltarak, sağlıklı saç gelişimini destekler saçın zamanla kaybettiği sağlıklı görünümü yeniden kazandırıyor.

Saç yaşam döngüsü üzerinde olumlu etkide bulunarak saçların büyüme evresinde daha uzun süre kalmasını sağlayarak, saç dökülmesini azaltır.
...