Üzüm Çekirdeğinin Saça Faydaları Nelerdir?

Üzüm çekirdeği, saç bakımı konusunda keşfedilmemiş bir mucize. Saçlarının canlı ve sağlıklı olmasını isteyen fakat aynı zamanda kimyasala maruz kalmak istemeyen kişiler için üzüm çekirdeği ve üzüm çekirdeği özlü ürünler en ideali.

Üzüm Çekirdeğinin Saça Faydaları Nelerdir?

Üzüm çekirdeği, saç bakımı konusunda keşfedilmemiş bir mucize. Saçlarının canlı ve sağlıklı olmasını isteyen fakat aynı zamanda kimyasala maruz kalmak istemeyen kişiler için üzüm çekirdeği ve üzüm çekirdeği özlü ürünler en ideali.

Üzüm Çekirdeği Faydaları Nelerdir?

  • Saç dökülmesini önler,
  • Antikanserojendir,
  • Cildi gençleştirir,
  • Kan dolaşımını hızlandırır,
  • İltihabı söker
  • Gözleri keskinleştirir.

Üzüm Çekirdeği ve Saç Dökülmesi

Üzüm ekstratlarının bünyesinde bulunan flavanoidler sayesinde saça parlaklık katmakla kalmadığı, sağlıklı saç uzasında faydalı olduğu belirlendi. Üzüm ekstratı hem saçta sağlıklı büyüme sağlıyor hem de saç kurutma makinası ve diğer dış etkenlerin vermiş olduğu zararlara karşı saçlarınızı koruyor.

Dipten Uca Güçlü Saçlar

Bioblas üzüm çekirdeği özlü yeni serisi ile bakımını en sağlıklı şekilde yapmak isteyenleri mutlu ediyor.

Saç Dökülmelerine Karşı Hacim Şampuanı: Saç telleri zaman içerisinde maruz kaldığı kimyasal ve fiziksel etkilerden dolayı zayıflar ve incelir. Protein Polimer içeren özel formül, saçları bir film tabakası gibi kaplayarak dayanıklılığını arttırır, saç tellerini kalınlaştırıp saçlara dolgunluk sağlar.

Saç Dökülmesine Karşı Anti Stress Şampuan: Yoğun çalışma temposu ve gerginliğe bağlı olarak saçlar etkilenir ve saç kayıpları görülmeye başlar. Vücudun dengeli çalışması ve saçın sağlıklı büyümesi için ihtiyacı olan mineraller ve vitaminler gerginlik nedeniyle tüketilmektedir. Biotin saç sağlığı için en önemli vitaminlerden biridir. Saçların onarılmasını destekler, saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.

Saç Dökülmesine & Kepeğe Karşı Şampuan: Pyriton & B6 vitamini içeren kepeğe karşı özel olarak geliştirilmiş formül kepekte etkin bir şekilde savaşarak saçları kepekten arındırır. Saç derisinin koruyucu katmanını güçlendirerek doğal dengesini sağlar. Mentol saç derisi üzerinde rahatlatıcı, yatıştırıcı etkiye sahiptir. Kullanım sonrası ferahlık verir.

Saç Dökülmesine Karşı Sağlıklı Uzama Etkili Şampuan: Saç uzaması vücut kimyasıyla bağlantılıdır. Sağlıklı saç için sağlıklı saç köklerine ihtiyaç vardır. Yavaş uzayan saçlara özel olarak geliştirilen formülün içeriğindeki sarmaşık yaprağı ekstresinden gelen Phytosterol saç köklerini besleyerek, saçı güçlendirir ve sağlıklı uzamasını destekler.

 

YAZIYI OKUYANLAR BU ÜRÜNLERİ İNCELEDİ