Elle - Formsante - Elele editörlerinin önerisi BIOBLAS Prociyanidin

Saç dökülmeleri kadınlar için de önemli bir problem. Saç dökülmelerine karşı etkili bir çözüm sunan üzüm çekirdeği ekstreli Bioblas Procyanidin şampuan serisi ise bu problem karşısında aradığınız cevap olabilir.

Deniz ÜNALDI :  Saç dökülmesi herkes için can sıkıcı. Bu durum maalesef biz kadınlarda erkeklere oranla daha sık görülüyor. Saç tellerimin çok düz olması, boya ve yaz boyu güneş ışınlarının etkisine maruz kalması sebebiyle saçlarım oldukça cansızlaştı, hacmini kaybetti ve dökülmeye başladı. Bu soruna doğal içeriğe sahip bir çözüm ararken Bioblas Procyanidin üzüm çekirdeği ekstreli şampuan serisi ile tanıştım. İlk kullanımdan sonra bile hacim ve canlılık kazanan saçlarımda, sonraki kullanımlarda dökülmenin de büyük oranda azaldığını gördüm. Saçlarımın nem kazanması, beslenmesi ve ışıl ışıl parlaması için kullandığım Bioblas argan yağı da saçımı ağırlaştırmadı ve sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı oldu. Artık saç bakımı ritüelim Bioblas Procyanidin şampuan ve argan yağından ibaret....

Duygu HAKSUN :  Sonbahar, kış, ilkbahar, yaz, mevsim geçişleri, stres, sık yıkama fark etmeden her daim tutam tutam dökülen saçlarım için tehlike çanları çalıyor. Özellikle benim gibi uzun ve ince telli saçlara sahip olanlar için yitip giden her saç teli kabus yaşatıyor. Benim gibi dökülen, cansız, hacimsiz saçları güçlendirecek ve kendine getirecek, bir kurtarıcıya ihtiyacı olanlar daha fazla beklemeden Yeni Bioblas Procyanidin üzüm çekirdeği içeren onarıcı bakım şampuanını denemeli. Saç dökülmesine karşı üzüm çekirdeğinin antioksidan etkisi ve Phytovitamin mineral katkılı bitkisel serum içeriği ile saçlarımı besledi ve güçlendirdi ve hacim kazandırdı. Üstelik sık kullanıma uygun olması benim gibi saçlarını her gün yıkayanlar için ideal. Saçlarım için yaptığım diğer iyilik ise kesinlikle Bioblas Organic Oils argan yağı. Saçlarımı hem besleyen hem de yumuşacık ve parlak yapan argan yağı ile son dokunuşu yaptığımda saçlarımın bana teşekkür ettiğini duyar gibiyim : )

Deran ÇETİNSARAÇ :  Mevsim geçişlerinden bağımsız saç dökülmesi problemi yaşadığım için kullandığım şampuanı da saç dökülmesini önleyici özellikli olanlardan seçiyorum. Genelde bu problemi çözmeye yönelik ürünler, saçımı olduğundan daha da kuruttuğu için gönül rahatlığıyla kullanamıyordum. Bioblas Procyanidin saç dökülmesine karşı etkili şampuan, doğal içerikleri sayesinde hem saçlarımın dökülmesini azalttı hem de daha fazla kurumasına sebep olmadı. Her gün yıkadığımda bile aynı sonucu elde ettim. Üstelik devamında kullandığım Bioblas Organic Oils argan yağı saçlarımın elektriklenmesini engelledi. Bu ürünün sadece saç uçlarına değil, dipler hariç tüm saça sürülebiliyor olması en çok hoşuma giden özelliği oldu. Bu sayede banyo sonrası başka bir şekillendirici ürüne gerek duymadan saçlarımı bu yağla şekillendirdim. Bu ikili sayesinde saç bakım ritüelim değişti.

Filiz ŞEREF :  İnce telli ve hacmini sıkça kaybetmeye müsait bir saç yapınız varsa, hayat bazen zorlayabiliyor. Bunu önleme çabaları için yapılan işlemler ise saçlarda onarımı zor yıpranmalar yaratabiliyor. Saçıma, fön, maşa gibi işlemleri özel günler dışında yapmaktan ve yaptırmaktan yaklaşık 7-8 yıl önce vazgeçmemde bunun etkisi büyük. Orjinal haliyle, en doğal şekliyle, en önemlisi de sağlıkla parlayabilmesi saçlarımla ilgili hedefim ve en sevdiğim şey. Bu yolda ilerlerken elbette insanı destekleyici ürünler en büyük yardımcılar halini alıyor. Pek çok ürün denedim saçlarıma bu arada ve aralarında elbette pek çok güzel ürün de vardı. Ancak hacim sağlarken yumuşaklığından taviz vermek durumunda olmak biraz sıkıcı olabiliyordu.Yani her iyi ürünün iyi gelmeyen ama o kadar da olur diyebileceğimiz kusurları olabiliyor. Bioblas'ın ince telli saçlara yönelik ürünü ise kısa sürede aradığım özellikleri sağlayarak hayatımı, yıka ve çık moduna geçirmesiyle gönlümde öyle bir yer edindi ki! Üzerine bir de saç dökülmesini engelleyen ana özelliği var ki, hele mevsim geçişi dönemiyse, dökülen saçları yenilemesiyle mutluluk dozunu arttırıyor. Bioblas'ın organik argan yağı ise kesinlikle saçlar için üretilen en iyi yağlardan. Hafif ve huysuz saçlara ilaç!

ELLE - FORMSANTE - ELELE

YAZIYI OKUYANLAR BU ÜRÜNLERİ İNCELEDİ

YAZIYI OKUYANLAR BU YAZILARI DA OKUDU

SLS’nin Açılımı Nedir? SLS’nin Zararları Nelerdir?

Halk arasında SLS olarak bilinen Sodyum Lauril Sülfat anlamına gelmektedir. Sodyum Lauril Sülfat orta derecede tahriş edici özelliğe sahip bir maddedir. Cilt tarafından kolayca emilebilen bu kimyasal birkaç gün boyunca ciltte yer edinmektedir. Sodyum Lauril Sülfat aynı zamanda çeşitli kimyasallarla tepkimeye girerek kanserojen olduğu bilinen nitrozaminlere dönüşebilmektedir. Peki, Sodyum Lauril Sülfat nerelerde kullanılmaktadır? Bilinen zararları nelerdir?

Saça İyi Gelen 7 Bitki

Saçlar çabuk yıpranır ve bu nedenle sağlıklı görünmesi adına iyi bakılması gerekir. Saçların daha canlı ve dolgun görünmesi için doğal yollara başvurmak mantıklıdır. Peki, saça iyi gelen bitkiler hangileridir? Birlikte inceleyelim.

Saç Bakımında Keratin ve Kolajen Desteği

Saç sağlığını ve canlılığını korumak son yıllarda çok daha zor olmaya başladı. Yediğimiz besinlerden yeterli vitamini alamamamız, çevresel faktörler, saça uygulanan ısı işlemleri, yanlış ürün kullanımı, yoğun çalışma temposu ve gerginlik gibi pek çok nedenle saçlarımız yıpranır ve önlemini almazsak da çeşitli saç problemleri yaşamaya başlarız.

Saç Uzmanı Kime Denir?

Saçlarınızın bakımı ve saç sağlığınızın teşhisi için saç uzmanı ile görüşebilirsiniz. Aşağıda uzmanlık alanı ile ilgili detaylı bilgi sunulmuştur.Uzman adı altında anılan saç uzmanı, saçlarınızın sağlığının teşhis edilmesi ve yaşanan bir sorun varsa anında çözüm üretilmesi için çalışmaktadır. Güzellik merkezlerine gittiğinizde, saç bakım uzmanlarının bu kapsamda size yardımcı olacağını göreceksiniz. Saç derisi, saç ucu ve kökü konusunda uzman olan bu kişiler, saçlarınızın yapısına bakarak yaşadığınız bir problem varsa çözümü için gereğinin yapılmasını sağlayacaktır.